Sale Rodzinne

Jeżeli szukają Państwo możliwości przebywania z najbliższą rodziną przez całą dobę, możliwości nocowania osoby bliskiej, bardziej indywidualnego wsparcia, porad i opieki położnej to serdecznie zapraszamy do sal rodzinnych (sale „OCEAN”).
Mogą z nich korzystać również Pacjentki przed porodem lub Panie skierowane do Szpitala z problemami ginekologicznymi. Sale mają własne łazienki i noszą wdzięczne nazwy: Lazurowa, Szmaragdowa, Koralowa, Laguna, Bursztynowa i Perłowa. Pacjentki przebywające na tych salach korzystają z udogodnień takich jak: łóżko rehabilitacyjne sterowane pilotem, wybór menu, lodówka, toster, czajnik elektryczny, radio, rozkładany fotel z pościelą dla osoby towarzyszącej, itp.
Pobyt w tych salach jest usługą odrębnie płatną.

Opieka psychologiczna

Podczas pobytu w Oddziale istnieje możliwość korzystania z porad psychologa. Pomocy psychologicznej Pacjentkom hospitalizowanym w Szpitalu udzielają mgr Marlena Trąbińska-Haduch i mgr Danuta Pogorzelska. Potrzebę spotkania z psychologiem prosimy zgłaszać położnej dyżurnej bądź kontaktować się pod numerem tel. 22 25 59 874Happy SPA

Podczas pobytu w sali rodzinnej istnieje możliwość skorzystania z profesjonalnych usług kosmetycznych, które każdej Kobiecie pozwolą się zrelaksować i poczuć piękną!

Oferujemy m.in.:

  • zabiegi na twarz (np. morelowy spokój, zastrzyk młodości, kwiatowa łąka)
  • manicure i pedicure (biologiczny lub japoński)
  • masaż pleców, dłoni i stóp lub twarzy, szyi i dekoltu


Personel Oddziału

W Oddziale pracują lekarze ginekolodzy-położnicy oraz położne

Kierownik Oddziału: mgr Edyta Dzierżak-Postek - położna

Telefon do Personelu Medycznego: 22 25 59 800

Szanowni Państwo! Nie udzielamy konsultacji i porad medycznych telefonicznie. Ze względu na ochronę danych osobowych nie udzielamy także informacji o osobach hospitalizowanych w Szpitalu.