Tłumacz języka migowego On-line

W celu ułatwienia komunikacji osobom niesłyszącym z personelem Centrum Medycznego „Żelazna” uruchomiona została usługa zdalnego Tłumacza Języka Migowego.

Dostępność usługi: od poniedziałku do piątku w godz. 07:30-18:00

Do skorzystania z usług tłumacza zdalnego wymagane jest urządzenie z kamerą i mikrofonem.

Usługa udostępniana jest bezpłatnie.

Zapraszamy!
PACJENT Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Zapraszamy pacjentów z niepełnosprawnością do korzystania z usług naszej Przychodni Specjalistycznej, która jest dostosowana do Państwa potrzeb (brak progów, przystosowane toalety, winda, niski blat w rejestracji, itp.).

Jeśli potrzebujecie Państwo naszej pomocy zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z nami pod adresem informacje@szpitalzelazna.pl

Oferujemy Państwu, m.in.:
• pomoc w zapisaniu na wizytę,
• pomoc w wysiadaniu/wsiadaniu z samochodu,
• asystę w dotarciu do właściwego gabinetu,
• niezbędną pomoc podczas wizyty w naszej Przychodni.

Wcześniejsze zgłoszenie nie jest konieczne, aby uzyskać wszelką pomoc zgodnie z Państwa potrzebami, ale może usprawnić obsługę.