W oczekiwaniu na powrót dni otwartych przedstawiamy film pt. "Spacer po szpitalu". Nasze położne opowiadają w nim krok po kroku, w jaki sposób odbywa się poród na Żelaznej. Zapraszamy do oglądania:

Dni Otwarte w Szpitalu św. Zofii
Informacje organizacyjne dotyczące możliwości zwiedzania szpitala.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w Szpitalu św. Zofii organizujemy cykliczne spotkania z położną, które są okazją do uzyskania odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z porodem w naszym szpitalu, zarówno w Bloku Porodowym jak i w Przyszpitalnym Domu Narodzin.

Są one świetną okazją, aby rozwiać wiele Waszych wątpliwości oraz umożliwić Wam poznanie szpitala od środka – oswoicie się z nim oraz zapoznacie z jego topografią.

✔️ zobaczycie, którędy dostać się na Izbę Przyjęć
✔️ wejdziecie do Przyszpitalnego Domu Narodzin i Bloku Porodowego – mając na uwadze poszanowanie intymności pacjentek, należy liczyć się z tym, że nie będzie możliwości zobaczenia sal porodowych i/lub pokoi w Przyszpitalnym Domu Narodzin od środka!
✔️ przejdziecie przez jeden z oddziałów położniczych
✔️ zobaczycie gdzie mieści się Oddział Wcześniaków i Patologii Noworodka, Sale Rodzinne, a nawet Blok Operacyjny
✔️ a na koniec zobaczycie przygotowane przez nas prezentacje oraz będzie mieli czas na zadawanie pytań

Państwa przewodniczkami będą nasze wspaniałe położne – być może spotkacie je ponownie na dyżurze w tym Wyjątkowym Dniu!

Terminy spotkań
Prosimy o śledzenie naszego Facebooka oraz zakładki „aktualności” na stronie www – tam zamieszczamy informacje o następnych Dniach Otwartych.
Zazwyczaj w ostatnim tygodniu danego miesiąca informujemy o terminach spotkań zaplanowanych w następnym miesiącu oraz o tym, kiedy uruchamiamy zapisy.

Ważne!
Ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest zawsze ograniczona oraz obowiązują zapisy.
Zazwyczaj chętnych jest więcej niż miejsc, dlatego zawsze tworzymy dodatkową listę rezerwową!

Od Nowego Roku spotkania odbywają się zazwyczaj 3 razy w miesiącu.
Zapraszamy dwie grupy – na godz. 10:00 i godz. 12:00. Grupy są kameralne i liczą ok. 16 osób.
Zapraszamy zarówno przyszłe Mamy, jak i osoby towarzyszące
Przewidywany czas trwania spotkania to ok 60-90 minut.

Zapisy na Dzień Otwarty
Zapisy uruchamiamy konkretnego dnia, o czym informujemy na Facebooku oraz stronie www.
Nie przyjmujemy zgłoszeń uczestnictwa w spotkaniach w trybie ciągłym.
☎️ nr telefonu 222 55 99 25

Przy zapisie prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz danych kontaktowych, niezbędnych do sprawnej organizacji spotkań. Na podany przez Państwa adres mailowy wysyłamy informacje organizacyjne ok. 2-3 dni przed spotkaniem. Jeżeli z jakichś powodów nie dotrą one do Państwa, prosimy o kontakt na adres marketing@szpitalzelazna.pl.

Serdecznie zapraszamy na spotkania!