Blok porodowy

Porody przyjmujemy w salach porodowych o wdzięcznych, owocowych nazwach: Morelowa, Pomarańczowa, Wiśniowa, Agrestowa, Śliwkowa, Orzechowa i Miętowa.
Opiekę nad pacjentkami rodzącymi sprawuje na każdym 12 godzinnym dyżurze po 5 położnych, wyspecjalizowanych w prowadzeniu samodzielnej opieki nad fizjologicznie rodzącą kobietą we współpracy z zespołem lekarskim.

Nadrzędnym celem naszej wspólnej pracy jest zapewnienie nie tylko komfortu, ale także maksymalnego bezpieczeństwa Pacjentkom i ich Dzieciom.

Jako ośrodek III stopnia referencyjności zapewniamy wysokiej jakości opiekę medyczna także tym kobietom, których ciąża i poród przebiegają niefizjologicznie, które wymagają wysokospecjalistycznego i indywidualnego podejścia do ciąży i porodu.

Do dyspozycji rodzących kobiet w Bloku Porodowym oprócz położnych i lekarzy położników jest pediatra - neonatolog oraz anestezjolog.
porody6483

2018 rok

drogami natury4565

2018 rok

telefon do personelu medycznego:
22 25 59 800

Szanowni Państwo!
Nie udzielamy konsultacji i porad medycznych telefonicznie. Ze względu na ochronę danych osobowych nie udzielamy także informacji o osobach hospitalizowanych w Szpitalu.
Osoby zarządzające

dr Czesława Dukaczewska-Wójcicka

Ordynator Położnictwa


dr n. med. Anna Kajdy

Z-ca Ordynatora Położnictwa


dr Agnieszka Łojek-Ozga

Z-ca Ordynatora Położnictwa


mgr Agnieszka Machniewicz

Kierownik Bloku Porodowego, starsza położna, specjalistka