Szanowne Pacjentki

Od 12.04.2021 r. nastąpi zmiana organizacyjna dotycząca planowych przyjęć pacjentek do cięć cesarskich.

W wyznaczonym dniu planowej operacji (cięcia cesarskiego) prosimy o zgłoszenie się do Izby Przyjęć (indywidualne godziny wskazane przez koordynatora - informacja dzień przed przyjęciem do szpitala).

Pacjentka powinna być na czczo (6 godzin bez jedzenia, picia, żucia gumy i palenia tytoniu), bez biżuterii (kolczyków, pierścionków, łańcuszków), bez makijażu oraz bez pomalowanej płytki paznokciowej.

Bardzo prosimy o punktualne przybycie do Izby Przyjęć.

Zapraszamy na obowiązkową konsultację anestezjologiczną (max do 2 tyg. przed wyznaczoną operacją), która odbywa się w Przychodni Specjalistycznej św. Zofii - rejestracja tel. /22/ 25 59 900.

Prosimy o zabranie ze sobą wszystkich wyników badań (badania laboratoryjne, usg - wykaz znajduje się na stronie Izby Przyjęć), oraz konsultacji lekarskich zalecanych przez lekarza prowadzącego ciążę.