Przekaż 1% podatku na rzecz Szpitala Specjalistycznego św. Zofii

Szanowni Państwo,

serdecznie zachęcamy wszystkich pracowników, przyjaciół, pacjentów i ich najbliższych do przekazania 1% podatku za 2020 rok dla Szpitala Specjalistycznego św. Zofii.

Informujemy, że środki przekazane Fundacji dla Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w ubiegłym roku zasiliły działania statutowe Fundacji związane z wspieraniem działalności Szpitala Specjalistycznego św. Zofii.

Dzięki Państwu zakupiony został specjalistyczny sprzęt m.in. aparat USG, nakładka biopsyjna oraz testy antygenowe.

Dofinansowano:

• szkolenia dla pracowników
  • realizowane badania naukowe
  • rehabilitację i koszty sprzętu rehabilitacyjnego dzieci urodzonych w Szpitalu św. Zofii

Dzięki Państwa wsparciu – Fundacja może kontynuować swoją działalność.

Wystarczy wpisać do zeznania podatkowego numer KRS: 0000101727 lub skorzystać z formularzy zamieszczonych na naszej stronie internetowej: www.fundacjazelazna.pl

Dziękujemy!

Zarząd Fundacji dla Szpitala Specjalistycznego św. Zofii i Centrum Medycznego „Żelazna” sp. z o.o.