Szpital w czołówce Rankingu Fundacji Rodzić po Ludzku

Fundacja Rodzić po Ludzku opublikowała wyniki ankiet „Głos Matek”, wypełnianych przez kobiety po porodzie, na podstawie czego, co roku powstaje Ranking Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku.

W 2022 roku nasz Szpital znalazł się w pierwszej trójce najlepszych szpitali w województwie mazowieckim.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że nasza praca została doceniona i otrzymujemy tak ważny tytuł.
Warto wspomnieć, że opinię dotyczącą naszego szpitala wypełniło najwięcej, bo aż 692 Pań – dziękujemy!

Ideą, która przyświeca tej akcji, jest wskazywanie szpitali, w których kobieta może „urodzić po ludzku” w intymności i poszanowaniu godności.

Wszystkim wyróżnionym szpitalom serdecznie gratulujemy.

Pomoc Dzieciom