Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną od piątku, 13 marca, od godz. 8.00 do odwołania, wstrzymana zostaje możliwość odwiedzin i wejścia na teren Szpitala.
Dotyczy porodów rodzinnych, cesarskich cięć, odwiedzin, w tym w Oddziale Wcześniaków i Patologii Noworodka.

Na wizyty w Przychodni Specjalistycznej zapraszamy tylko zapisanych dorosłych pacjentów – bez osób towarzyszących (także w pracowni usg), a dzieci - z jednym z rodziców, po uprzednim przeprowadzeniu wywiadu dotyczącego aktualnego stanu zdrowia oraz wykonaniu pomiaru temperatury ciała.

Uprzejmie informujemy że, Mamy wcześniaków, które nie mają przeciwwskazań położniczych do pójścia do domu, a mają Dzieci leczone w Oddziale Wcześniaków i Patologii Noworodka będą wypisywane ze Szpitala - tak szybko jak to jest możliwe.
Wyjaśniamy, że w obecnej sytuacji epidemicznej może się zdarzyć czasowe zamknięcie któregoś z oddziałów położniczych warszawskich szpitali i musimy być gotowi na przyjęcie kobiet do porodu. Zapewniamy, że rodzice wcześniaków pozostaną w kontakcie z lekarzem prowadzącym dziecko i będą na bieżąco informowani o jego stanie zdrowia i procesie leczenia.
WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

Szanowni Państwo,

W związku z napływającymi do nas pytaniami dotyczącymi pobytu w naszym Szpitalu uprzejmie informujemy:

➡️ Nie ma możliwości wejścia na teren Szpitala i przekazywania rzeczy pacjentkom - zalecamy zabrać więcej niezbędnych rzeczy do porodu i pobytu dla siebie i maluszka.

➡️ Szpital zapewnia pełne wyżywienie i różne diety - wegetariańską, cukrzycową, itp. jeśli czegoś Paniom zabraknie mamy do dyspozycji kiosk, w którym są rzeczy pierwszej potrzeby.

➡️ Nasz Personel będzie pomagał Pacjentkom po cesarskim cięciu w opuszczeniu Szpitala. Maluszek może być zawieziony do naszego patio wózeczkiem szpitalnym.

➡️ Osoba odbierająca Pacjentkę może przekazać fotelik pracownikowi patio, aby można było przygotować Maluszka do wyjścia ze Szpitala - tylko w momencie opuszczania Szpitala będzie taka możliwość.

➡️ Dokumenty do rejestracji dziecka w Urzędzie będą przesyłane drogą e-mailową na wskazany przez pacjentkę e-mail. W tym celu będzie się z Pacjentką kontaktować telefonicznie pracownik Działu Dokumentacji i Statystyki Medycznej. Jeżeli pacjentka nie będzie mogła odebrać telefonu zostanie do niej wysłany sms z prośbą o kontakt telefoniczny.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRACY PRZYCHODNI ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ...
WYNIKI BADAŃ HISTOPATOLOGICZNYCH PO OPERACJACH I ZABIEGACH

Uprzejmie informujemy, że w przypadku nieprawidłowego wyniku badania histopatologicznego – zgodnie z naszymi procedurami – pracownik Szpitala kontaktuje się z Pacjentką w celu umówienia wizyty konsultacyjnej.
Jeśli tak się nie stało oznacza to, że nie wymaga Pani konsultacji w trybie pilnym.
W razie Pani wątpliwości zapraszamy do umówienia się na wizytę w Przychodni, jednak w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną będzie to możliwe dopiero po przywróceniu możliwości zapisów do Przychodni.
Prosimy o obserwowanie naszej strony internetowej.