Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną od piątku, 13 marca, od godz. 8.00 do odwołania, wstrzymana zostaje:
- możliwość odwiedzin
- wejścia na teren Szpitala
- Dotyczy cesarskich cięć

Z dniem 4 maja zostały przywrócone porody rodzinne - prosimy o zapoznanie się z ZASADAMI odbycia porodu rodzinnego w naszym Szpitalu.

Uprzejmie informujemy że, Mamy wcześniaków, które nie mają przeciwwskazań położniczych do pójścia do domu, a mają Dzieci leczone w Oddziale Wcześniaków i Patologii Noworodka będą wypisywane ze Szpitala - tak szybko jak to jest możliwe.
Wyjaśniamy, że w obecnej sytuacji epidemicznej może się zdarzyć czasowe zamknięcie któregoś z oddziałów położniczych warszawskich szpitali i musimy być gotowi na przyjęcie kobiet do porodu.
Zapewniamy, że rodzice wcześniaków pozostaną w kontakcie z lekarzem prowadzącym dziecko i będą na bieżąco informowani o jego stanie zdrowia i procesie leczenia. Informujemy, że odwiedziny rodziców w oddziale Wcześniaków i Patologii Noworodka możliwe są zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z lekarzem prowadzącym.

OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA

Szanowne Pacjentki,
16.04.2020 r.,weszło w życie Rozporządzenie Rady Ministrów nakładające obowiązek zakrywania ust i nosa poza miejscem zamieszkania lub stałego pobytu.

W związku z tym prosimy, aby w Waszych torbach, które zabieracie ze sobą do Szpitala, znalazły się też maseczki lub inne środki osłony ust i nosa w ilości wystarczającej na pobyt w Szpitalu.
Należy wziąć pod uwagę, że średni pobyt w CMŻ wynosi około trzy doby.

W razie przedłużonego pobytu będzie możliwość zakupu maseczek w kiosku szpitalnym.
Wymóg ten dotyczy także Pacjentów Przychodni i Izby Przyjęć..

Jednocześnie informujemy, że w porodzie nie trzeba być w maseczce ani w sali podczas pobytu. Prosimy abyście przyjechały Panie do Szpitala w maseczce, poruszały się w niej po oddziale, czy idąc do kiosku.

WAŻNE INFORMACJE DODATKOWE

Szanowni Państwo,

W związku z napływającymi do nas pytaniami dotyczącymi pobytu w naszym Szpitalu uprzejmie informujemy:

➡️ Nie ma możliwości wejścia na teren Szpitala i przekazywania rzeczy pacjentkom - zalecamy zabrać więcej niezbędnych rzeczy do porodu i pobytu dla siebie i maluszka.

➡️ Szpital zapewnia pełne wyżywienie i różne diety - wegetariańską, cukrzycową, itp. jeśli czegoś Paniom zabraknie mamy do dyspozycji kiosk, w którym są rzeczy pierwszej potrzeby.

➡️ Nasz Personel będzie pomagał Pacjentkom po cesarskim cięciu w opuszczeniu Szpitala. Maluszek może być zawieziony do naszego patio wózeczkiem szpitalnym.

➡️ Osoba odbierająca Pacjentkę może przekazać fotelik pracownikowi patio, aby można było przygotować Maluszka do wyjścia ze Szpitala - tylko w momencie opuszczania Szpitala będzie taka możliwość.

➡️ Dokumenty do rejestracji dziecka w Urzędzie będą przesyłane drogą e-mailową na wskazany przez pacjentkę e-mail. W tym celu będzie się z Pacjentką kontaktować telefonicznie pracownik Działu Dokumentacji i Statystyki Medycznej. Jeżeli pacjentka nie będzie mogła odebrać telefonu zostanie do niej wysłany sms z prośbą o kontakt telefoniczny.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRACY PRZYCHODNI ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ
WYNIKI BADAŃ HISTOPATOLOGICZNYCH PO OPERACJACH I ZABIEGACH

Uprzejmie informujemy, że w przypadku nieprawidłowego wyniku badania histopatologicznego – zgodnie z naszymi procedurami – pracownik Szpitala kontaktuje się z Pacjentką w celu umówienia wizyty konsultacyjnej.

Jeśli tak się nie stało oznacza to, że nie wymaga Pani konsultacji w trybie pilnym.

W razie Pani wątpliwości zapraszamy do umówienia się na wizytę w Przychodni, jednak w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną będzie to możliwe dopiero po przywróceniu możliwości zapisów do Przychodni.

Prosimy o obserwowanie naszej strony internetowej.