Szanowni Państwo,

jak co roku zapraszamy serdecznie wszystkich pracowników, przyjaciół, pacjentów i ich najbliższych do przekazania 1,5% podatku za 2023 rok dla Szpitala Specjalistycznego św. Zofii.

Informujemy, że środki przekazane Fundacji dla Szpitala Specjalistycznego św. Zofii w ubiegłym roku zasiliły działania statutowe Fundacji związane ze wspieraniem działalności Szpitala Specjalistycznego św. Zofii.

Do oddziałów Szpitala zakupiono m.in. nowoczesny sprzęt medyczny taki jak:

• kardiomonitory,
  • lampy zabiegowe,
  • laktatory,
  • pompy infuzyjne.

Dzięki Państwa wsparciu – Fundacja może kontynuować swoją działalność.

Wystarczy wpisać do zeznania podatkowego numer KRS: 0000101727 lub skorzystać z formularza zamieszczonego na naszej stronie internetowej: https://www.fundacjazelazna.pl/wsparcie-dla-fundacji/

Dziękujemy!

Zarząd Fundacji dla Szpitala Specjalistycznego św. Zofii i Centrum Medycznego „Żelazna” sp. z o.o.